Möt hjältarna bakom Mapiful

Som ni vet så bär hjältar jackor och kappor istället för mantlar här.

Magdalena Demel
Customer Care and Social Commerce Germany
magdalena@mapiful.com

Damon Razazi
Head of marketing
damon@mapiful.com

Carlo Morelli
Head of brand and customer experience
carlo@mapiful.com

Tovelina Jonsson
Social Commerce Coordinator
tovelina@mapiful.com

Edvin Brobeck
CEO / Tech & Design Lead
edvin@mapiful.com

Henrik Enström
Marketing Analyst
henrik@mapiful.com

Julia Lundberg
Social Commerce Manager
julia@mapiful.com

Elina Hartzell
Customer Relations
elina@mapiful.com

Morgane Kaminski
Social Commerce France
morgane@mapiful.com

Petra Paatero
Graphic designer
petra@mapiful.com

Vill du också bli en i gänget?

Kom förbi och snacka med oss, eller hör av dig till hello@mapiful.com

Stockholmskontoret

Wallingatan 3b
113 54 Stockholm

 

Press material

Ladda ner vårt presskit här

Omdömen från kunder

Omnämnda och älskade av

Kunder säger

If anyone ever wants to give me a gift, visit the @mapiful site for ideas. WOW!