Möt hjältarna bakom Mapiful

Som ni vet så bär hjältar jackor och kappor istället för mantlar här.

Coral Williams
Customer Relations & Copywriting
Coral@mapiful.com

Julia Lundberg
Social media manager
julia@mapiful.com

Patricia Giner Juan
Social commerce lead
patricia@mapiful.com

Edvin Brobeck
CEO / Tech & Design Lead
edvin@mapiful.com

Carlo Morelli
COO / Head of marketing
carlo@mapiful.com

Henrik Enström
Perf. marketing manager
henrik@mapiful.com

Giuseppe Capone
Perf. marketing manager
giuseppe@mapiful.com

Morgane Kaminski
Social commerce France
morgane@mapiful.com

Petra Paatero
Graphic designer
petra@mapiful.com

Möt hjältarna bakom Mapiful

Som ni vet så bär hjältar jackor och kappor istället för mantlar här

Stockholmskontoret

Wallingatan 3b
SE-113 54 Stockholm
Sweden

Press material

Ladda ner vårt presskit här

Omdömen från kunder

Omnämnda och älskade av

Kunder säger

If anyone ever wants to give me a gift, visit the @mapiful site for ideas. WOW!