Möt hjältarna bakom Mapiful

Som ni vet så bär hjältar jackor och kappor istället för mantlar här.

Rebecca Schmidt
Customer Relations
rebecca@mapiful.com (business inquiries only)

Damon Razazi
Performance manager
damon@mapiful.com

Carlo Morelli
Marketing manager
carlo@mapiful.com

Olivia Frajdenberg
Influencer marketing
olivia@mapiful.com

Edvin Brobeck
CEO / Tech & Design Lead
edvin@mapiful.com

Henrik Enström
Marketing Analyst
henrik@mapiful.com

Julia Lundberg
Influencer marketing
rebecca@mapiful.com

Elina Hartzell
Customer Relations
elina@mapiful.com

Morgane Kaminski
Social Commerce
morgane@mapiful.com

Essie Cederroth
Social Media
essie@mapiful.com

Vill du också bli en i gänget?

Kom förbi och snacka med oss, eller hör av dig till hello@mapiful.com

Stockholmskontoret

Wallingatan 3b
113 54 Stockholm

 

Press material

Ladda ner vårt presskit här

Omdömen från kunder

Omnämnda och älskade av

Kunder säger

If anyone ever wants to give me a gift, visit the @mapiful site for ideas. WOW!